В Ужгородській міськраді відбулася зустріч-вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту (ФОТО)

Заступник міського голови Олександр Білак від імені Ужгородського міського голови Богдана Андріїва та міськради привітав спортсменів, тренерів, викладачів шкіл і вищих навчальних закладів із прийдешнім святом: «Нам дуже приємно, що за останні роки спорт в Ужгороді розвивається активніше. Ми повинні докладати максимум зусиль для того, щоб наші спортсмени не тільки розвивали свої здібності й можливості, а й забезпечували престиж Ужгороду на міжнародній арені».
Сьогоднішній захід відвідав і гість із Дармштадту, президент Міжнародних дитячих ігор Торстен Раш. Олександр Павлович подякував йому за візит і подарував футболку з гербом Ужгорода. Гість поділився добрими враженнями від перебування в місті й долучився до вітання присутніх спортсменів і тренерів.
Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва грамотою міської ради нагородили: тренера з фехтування ЗОШВСМ Анатолія Герея, тренера з тенісу ЗОДЮСШ Руслану Дичку, старшого тренера з дзюдо ДЮСШ №1 м.Ужгорода Віктора Камінського, директора ДЮСШ №1 м. Ужгорода Анатолія Коломойця, тренера з плавання СК «Олімпік» Даніеллу Муратову.
Також грамотою міської ради нагородили учасників та призерів 52-х Міжнародних дитячих ігор. Зокрема, учасників змагань із дзюдо Аліну Баран, Станіслава Грицюка, Андрія Мілюченка; учасників змагань із фехтування Андрія Кузьму, Валерія Буксара та Велеслава Поповича; учасників змагань із тенісу Артема Джурджу й Тетяну Дичку; учасників змагань із плавання Еріку Дюгованець, Софію Коваль, Богдана Мушку, Ольгу Сойму, Василя Тирпака; бронзових призерок із фехтування в командному заліку Анастасію Голич та Олену-Ханну Синицю; срібну призерку в особистому заліку з фехтування та бронзову призерку в командному заліку з фехтування Олександру Лазаренко; бронзових призерів із дзюдо Міцоду Романа-Андрія та Юрія Поляка.
Крім того, відзначили працівників ДВНЗ «Ужгородський національний університет»: доцентів кафедри фізичного виховання Наталію Семаль та Вікторію Тулайдан, а також старшого викладача кафедри фізичного виховання Івана Шанту. Отримали грамоти й учитель фізичної культури Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Наталія Андрушек, учитель фізичної культури Ужгородської класичної гімназії, голова методоб?єднання вчителів фізичної культури м. Ужгорода Людмила Білик, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Володимир Кожайкін, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №19 Нікіта Мельник.
Вітали і чемпіона світу з шидокан-карате 2018 року Миколу Братасюка, тренера «KOROLOVYCH TAEKWON-DO TEAM» Владислава Короловича, віце-президента Федерації шахів міста Ужгород, майстер FIDE Василя Прокопишина, голову Федерації шашок міста Ужгород Михайла Рішка, тренера з пауерліфтингу Андрія Федорішка.
Наостанок Олександр Білак побажав усім присутнім розуміти філософію спорту, своїм прикладом доводити вагому роль здорового способу життя, а також нагадав, що наприкінці року за результатами цьогорічних досягнень спортсмени отримають і грошові нагороди.
Прес-служба Ужгородської міськради





















































До теми
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- В Ужгороді відзначили 80-річчя діяльності музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора
- На Закарпатті посадовцям РТЦК повідомлено про підозру через незаконне утримання людей до 48 діб
- 12 хвилин боротьби за життя: 77-річну ужгородку реанімували після зупинки серця
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам школи мистецтв
- Зібрані поліцією докази забезпечили 11-річний вирок закарпатцю, який налагодив міжрегіональний канал торгівлі амфетаміном
- Фотовиставка «Закарпатська зима» відкрилась в Ужгороді
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили мінометну міну часів Другої світової війни
- В Ужгороді поліція затримала чоловіка, який кухонним ножем поранив колишню дружину
- Центр розвитку дитини Пресвятої Богородиці запрацював біля Ужгорода
- Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником – 35-річним солдатом Євгенієм Буко
- Завтра в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
- Укрзалізниця збільшує кількість потягів до Закарпаття цього літа
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам музичної школи
- В Ужгороді завтра, 1 червня, проведуть в останню земну дорогу захисника Євгенія Буко
- Смертельна ДТП в Ужгороді — поліція відкрила кримінальне провадження
- В Ужгороді внаслідок ДТП травмовано дитину – поліція з’ясовує обставини
- Безпека на воді: рятувальники провели профілактичний рейд на Ужгородському кар’єрі

До цієї новини немає коментарів