На Закарпатті найменше п’яних водіїв з початку року задокументували на Воловеччині – 17
З початку року поліція Закарпаття задокументувала 802 випадки водіння в нетверезому стані. Найбільше таких адмінматеріалів склали групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення – 98.
За 8 місяців групи реагування патрульної поліції ГУНП в Закарпатській області склали 802 протоколи за ст. 130 КУпАП, тобто керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Найбільше з початку року таких випадків зафіксовано в Ужгородському районі – 98. На Іршавщині складено 92 такі протоколи, на Хустщині – 91. Поліція Тячівського відділу задокументувала 90 випадків водіння у нетверезому стані.
За серпень найбільше адмінматеріалів за цією статтею склали ГРПП Тячівського відділу – 19, та правоохоронці Виноградівщини та Хустщини – по 14.
Найменше п’яних водіїв задокументували у Воловецькому районі – 17.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Від початку року закарпатські поліцейські зафіксували 31 водія, який користувався телефоном під час керування авто
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- Заробіток на гуманітарній допомозі: на Ужгородщині викрито незаконний «бізнес» з продажу авто для військових
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- В Ужгороді водій без прав і з ознаками сп’яніння намагався втекти від поліції
- На Тячівщині жінка керувала авто в стані сп’яніння та з підробленим посвідченням водія
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим військовим
- На кордоні з Угорщиною виявили викрадену автівку
- «Вальсовий тур до Відня» – в обласній філармонії в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру
- Співробітники СБУ ліквідували дві нові схеми безпідставного ухилення від мобілізації, які діяли на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів