"Збройну" контрабанду затримали на кордоні Закарпаття з Угорщиною

Про можливе незаконне переміщення товарів через митний кордон автомобілем «PEUGEOT EXPERT» із вітчизняною реєстрацією працівників митниці поінформували листами ВБКОЗ УСБУ та Управління захисту економіки в Закарпатській області.
Формою проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.
Відтак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці направили для проведення поглибленого митного огляду. В ході якого у автомобілі співвітчизника виявлено приховані від митного контролю товари іноземного виробництва для кінного спорту в асортименті в загальній кількості 403 одиниці, два оптичні приціли «SWAROVSKI», кейс на зброю та приціл ручної робити «JOHANN FANZOJ», а також бінокль, який був у користуванні. Загальна вартість виявленого товару складає понад 590 тис. грн.
Згідно ч.1 ст. 374 МК України товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню та не є об'єктами оподаткування митними платежами.
Таким чином, громадяни України порушили встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю: в них під час митного контролю виявлено товари, які підлягають державній реєстрації та перевищують неоподатковану норму до переміщення через митний кордон.
Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтями 471, 472 Митного кодексу України. Наразі складено протокол, товари, які переміщувались з порушенням митних правил, загальною вартістю понад 590 тис. грн вилучено.
ДФС у Закарпатській області








До теми
- Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії
- Державна служба зайнятості: як молоді отримати грант на власну справу?
- Високотехнологічний контроль на кордоні: як закарпатським митникам допомагають сучасні мобільні сканери
- Пенсії в будь-якому банку: Уряд розширив можливості для ВПО, українців, які проживають за кордоном і на ТОТ
- Закарпаття серед лідерів у реалізації «Доступних ліків»: в Ужгороді відбулася регіональна зустріч НСЗУ
- Українцям стане простіше зарахувати свій страховий стаж, одержаний за кордоном
- МОЗ: Люди з інвалідністю - хто має пройти повторний огляд з квітня 2025 року
- Реформа старшої школи: що чекає на закарпатських учнів із 1 вересня?
- На Закарпатті стала доступною послуга соціального таксі для людей з інвалідністю і маломобільних громадян
- Вмотивовану молодь за проєктом «Контракт 18-24» уже набирає і 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада
- Програмою «Доступні ліки» з моменту запуску скористалося понад 176 тисяч мешканців Закарпаття
- Від 500 тис. до 1,5 млн грн на втілення бізнес-проєктів: стартував конкурс грантів на підтримку ветеранського бізнесу «Варто діяти»
- Про житлову субсидію на неопалювальний сезон: кому необхідно звернутися?
- Одноразова грошова допомога для ветеранів з інвалідністю внаслідок війни
- У березні на Закарпатті оформили майже 49 тисяч внутрішніх та закордонних паспортів
- В Україні суттєво подешевшають ліки
- На Закарпатті триває процес декларування зброї: звернулися вже 47 людей, які незаконно зберігали зброю
- В Україні запровадять електронні висновки ВЛК
- На Закарпатті посилюють протиепідемічні заходи: всі школи по 7 березня перевели на дистанційне навчання
- Закарпатцям пропонують обирати свій підрозділ і служити там, де від них буде більше користі
До цієї новини немає коментарів