На Закарпатті триває кампанія декларування зброї

Громадяни, які під час воєнного стану знайшли або отримали зброю та боєприпаси, мають можливість добровільно їх задекларувати та уникнути кримінальної відповідальності за незаконне зберігання.
Співробітники сектору контролю за обігом зброї ГУНП в Закарпатській області проводять постійні консультації та надають роз’яснення мешканцям краю щодо процедури декларування.
Нагадуємо, що спеціальний порядок декларування діятиме протягом усього періоду воєнного стану. Для легалізації наявної зброї громадянам необхідно звернутися до підрозділів поліції та подати:
письмову заяву
паспорт громадянина України (книжечку або ID-картку)
витяг про місце проживання або реєстрацію
ідентифікаційний номер
фотокартку розміром 3,5 × 4,5 см
Після декларування зброя вважається легальною та може зберігатися у власника до завершення воєнного стану.
Після його скасування або припинення громадяни матимуть 90 днів, щоб остаточно узаконити таку зброю (якщо вона дозволена до цивільного обігу) або здати її до органів поліції.
Пам’ятайте: лише офіційно облікована зброя гарантує законність її зберігання та сприяє безпеці у суспільстві.
До теми
- На Закарпатті запрацював новий сервіс підтримки ветеранського бізнесу
- З початку року послугами Закарпатської обласної служби зайнятості скористалися 7,7 тисячі шукачів роботи
- Податківці Закарпаття провели зустріч із перевізниками та представниками місцевого самоврядування
- 10 років партнерства і підтримки: Закарпаття приймало делегацію Каунаського району Литви
- Мирослав Пацкан: за так званим «легким» заробітком у мережі завжди стоять тяжкі злочини
- На Закарпатті громадянина Молдови оштрафували та примусово видворять з України
- Президент нагородив закарпатського лікаря Василя Скрипа орденом «За заслуги» III ступеня
- Новий простір для ветеранів: як просувається будівництво в Ужгороді
- Робочі місця для громад: «Армія відновлення» та тимчасова зайнятість на Закарпатті
- Автопарк шкільних автобусів Закарпаття поповнився двома новими транспортними засобами
- Менше черг на кордоні: на Закарпатті готують до відкриття новий пункт пропуску
- 140 280 послуг надали ЦНАПи Закарпаття у першому кварталі цього року
- Ветерани та родини зниклих – у центрі державної політики: у Мукачеві відбулася відкрита зустріч із громадою
- Закарпаття готується приймати дітей із прифронтових регіонів для відпочинку й оздоровлення
- Понад 9 тисяч закарпатців вже задекларували доходи за 2025 рік
- На Закарпатті стартували п'ятиденні навчання для близько 40 фахівців соціальної сфери, які працюють з дітьми з інвалідністю та вразливими сім'ями
- Молодь Закарпаття: близько 2 100 осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Про безпеку дітей, вербування у закарпатських школах та безпеку в регіоні йшлося під час онлайн-наради в ОВА
- Близько 800 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- У Мукачівській районній державній адміністрації – новий керівник

До цієї новини немає коментарів