Закарпатські "гасічі" профілактично "обробляли" Завидово, Косівську Поляну й Чумальово

Місцевим жителям та працівникам установ та організацій рятувальники роз’яснили правила пожежної безпеки у побуті, правила поведінки в екосистемах, заходи безпеки під час виявлення невідомих предметів тощо.
Так, тячівські рятувальники навідалися в с. Чумальово. Окрім проведення пожежно-профілактичної роботи серед населення, працівники ДСНС завітали й до сільського лікувального закладу та місцевого органу самоврядування. Там з працівниками проведено протипожежні інструктажі з питань дотримання правил пожежної безпеки у лікувальних закладах та адміністративних будівлях. Також було розповсюджено листівки відповідного змісту.

У свою чергу працівники оперативно-рятувальної служби Рахівського району проводили профілактичний захід у с. К. Поляна, а мукачівські рятувальники навідалися в с. Завидово.

Надзвичайники здійснювали подворовий обхід громадян, а з кимось спілкувалися просто на вулиці. Мещканцям розповідали про правила користування електроприладами та газовим обладнанням, а також заходами пожежної безпеки на виробництві та робочому місці.
Джерело: У ДСНС України у Закарпатській області





До теми
- Похід на Говерлу ледь не закінчився трагедією: на Рахівщині рятувальники розшукали родину з 7-річною дитиною
- Гірські рятувальники допомогли травмованому туристу з Києва
- У Тячеві надзвичайники врятували 92-річну жінку
- Похід по ягоди завершився для закарпатки викликом рятувальників
- Майже 1300 пожеж в екосистемах з початку року та 849 га випаленої землі: рятувальники закликають закарпатців не палити сухостій
- На Закарпатті інспектори виявили «нелегального» перевізника
- Майже дві доби блукав Карпатами – у горах врятували туриста з Києва
- На Закарпатті виявили 265 порушень режимів праці та відпочинку водіїв — сума штрафів сягнула понад 106 тисяч гривень
- Сьогодні та завтра на Закарпатті – висока пожежна небезпека
- На Берегівщині рятувальники знайшли 15-річного підлітка, якого розшукували всю ніч
- На Тячівщині внаслідок падіння з мотоцикла загинув 26-річний чоловік
- На Закарпатті туристка зірвалася зі скелі під час походу
- На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався в горах
- У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані
- Гірські рятувальники допомогли туристці з Київщини, яка травмувала ногу в Карпатах
- Під час туристичного походу загинула 46-річна закарпатка
- 73-річний чоловік, який заблукав у лісі на Мукачівщині, самостійно повернувся додому
- На Мукачівщині тривають пошуки 73-річного грибника
- Кібербезпека починається з кожного: в Ужгородській міській раді провели навчання з кібергігієни
- На Закарпатті перевізника оштрафують на понад 36 тисяч гривень за чужу чіп-картку та порушення режиму праці

До цієї новини немає коментарів