Вирок суду в Ужгороді: батьковбивця проведе за гратами 7,2 років

Прокурорами Ужгородської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, щодо умисного вбивства мешканцем с. В. Добронь, Ужгородського району 55-річного батька.
Під час судового розгляду доведено, що в грудня 2017 року, 32-річний чоловік, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, під час побутової сварки за батьком вдарив його ножом в груди. Від отриманої травми чоловік загинув на місці події.
На підставі зібраних доказів, вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст.115 КК України - умисне вбивство та засуджено до 7 років та 2 місяців позбавлення волі.
Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- У межах розслідування встановлюються всі причетні до нападу на ветерана війни у Тячеві
- За матеріалами поліції Іршави наркоторговця засуджено до 7 років і 6 місяців позбавлення волі
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Тарасом Балогою
- Ужгородських комунальників відзначили подяками 101 бригади ТрО
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 47-річним сержантом Віталієм Бичаком
- На Закарпатті посадовця підозрюють в організації незаконного сміттєзвалища площею понад 2,7 тис. кв. м
- В Ужгородському ліцеї №5 імені Івана Чендея сьогодні підняли Прапор Надії
- Платив за світло як за будинок, а живив ТРЦ: підприємцю на Закарпатті повідомили про підозру у схемі на понад 3,4 млн грн
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із Захисником Віталієм Бичаком
- Лісові оборудки на Закарпатті: за І квартал прокурори скерували до суду справи щодо понад пів сотні осіб — від лісничих до депутатів
- Музей в Ужгороді зібрав кошти на зарядні станції для військових через продаж унікального видання
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- Мільйонні порушення під час ремонту траси Р-21: посадовцю оголосили підозру
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 33-річним солдатом Михайлом Шипом
- «Швидке закриття справи» за гроші: за корупційну схему на Закарпатті судитимуть держвиконавця
- На Закарпатті судитимуть реєстратора, який за фальшивими документами «переписав» землю померлої жінки

До цієї новини немає коментарів