Жорстокий вбивця бідолашної жінки на Закарпатті покарання не уникне!

Повідомлення про факт смерті пенсіонерки з села Ірлява, що на Ужгородщині, на лінію «102» надійшло близько 21:25.
Правоохоронці, які виїхали на місце події, встановили, що на тілі 84-річної є ознаки насильницької смерті. Цей факт підтвердив і судмедексперт, який встановив, що жінка померла від удару тупим предметом по голові.
За фактом злочину, слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство.
Поліція оперативно опрацювала прилеглий район, опитала сусідів та зібрала доказову базу. За лічені години,підозрюваного у вбивстві пенсіонерки розшукали. Ним виявився 54-річний сусід загиблої. Серед причин – побутовий конфлікт,що виник між ними раптово. Наразі фігуранта затримано у порядку статті 208 КПК України.
Поліцейські встановлюють усі обставини справи і перевіряють причетність до злочину інших осіб. Слідство триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- Поліція оперативно розкрила грабіж в Ужгороді: фігурант вже раніше судимий
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- Перечин встановив рекорд України в номінації "Найбільша кількість гібіскусів на одній локації"
- На Тячівщині поліція затримала підозрюваного у заволодінні скутером місцевої жительки
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- Патрульна поліція вже перевірила на Закарпатті понад 120 шкільних автобусів перед початком навчального року. Що виявили?
- За матеріалами поліції Хустщини до 12 років ув’язнення засуджено чоловіка за умисне вбивство односельця
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- Не виконував рішення суду та їздив нетверезий: у Мукачеві патрульні зупинили порушника
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну аварію на Хустщині – загинула велосипедистка
- За матеріалами поліції Міжгір'я судитимуть обвинуваченого у вбивстві власного сина
- Від початку року закарпатські поліцейські Закарпатської області зафіксували 229 ДТП із потерпілими та загиблими
До цієї новини немає коментарів