"Жигулі" з "Опелем" не розминулися в адмінцентрі найбільшого району Закарпаття

У понеділок, 18 червня, у центр Тячева трапилася ДТП. Патрульні на місці з’ясували, що 36-річний водій «Opel Astra», виїжджаючи на головну смугу руху з другорядної, не пропустив «ВАЗ-2106» — тому і сталася аварія.
Вже складаючи протокол за статтею 124 КУпАП, копи виявили, що водій «Opel» трохи під шофе, але проходити медосвідування чоловік відмовився.

Тому на нього було складено адмінматеріали за статтею 130 КУпАП, статтею 124 КУпАП, а також за частиною 1 статті 126 того ж кодексу, за те, що при собі він не мав водійського посвідчення, - повідомили у поліції області.
Джерело: Тячів
До теми
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів
- На Закарпатті від початку місяця 771 водія оштрафували за перевищення швидкості
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- На Закарпатті засуджено водійку, з вини якої в аварії загинули мати та 13-річний син
- Поліцейські притягнули до відповідальності порушника, який здійснив забруднення території поблизу озера Синевир
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельного наїзду на велосипедиста на Хустщині
- На Міжгірщині мікроавтобус збив пішохода: 38-річного чоловіка госпіталізували з тяжкими травмами
- Поліцейські перевіряють інформацію щодо можливого забруднення природоохоронної території поблизу озера Синевир
- Теплиця з коноплями та застава майже мільйон: на Хустщині поліція затримала 33-річного чоловіка
- На Мукачівщині поліція затримала зловмисника, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої дитини та інших тяжких злочинах
- До 5 років ув'язнення загрожує закарпатцю за напад на водія вантажівки
- Стрілянина, пожежа та затримання озброєного чоловіка: поліція розкрила деталі спецоперації у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

До цієї новини немає коментарів