Закарпатські патрульні відвідують пришкільні табори з тематичними лекціями

Сьогодні завітали до школи №3 в місті Ужгород, де зустрілися із допитливими і цікавими школярами. Як тільки інспектори не хотіли розповідати про дорожні знаки, дітки, все ж таки, перебивали і випитували про службову автівку і роботу із злочинцями.
Та все ж таки, тема Правил дорожнього руху була розглянута. А за слухняність, патрульні показали дітлахам автомобіль і спорядження.
В кінці зустрічі, одна дівчинка сказала: "Завжди мріяла бути лікарем, але дивлячись на вас — передумала і хочу стати поліцейським".
Літні табори патрульні будуть відвідувати щотижня, адже дітлахи їх з нетерпінням чекають.
Патрульна поліція Закарпатської області





До теми
- Майстрів народного мистецтва краю запрошують узяти участь у конкурсі «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»
- У галереї "Ужгород" відкрили виставку 38 художників - членів Закарпатської організації Національної спілки художників України
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- Окрім атаки в Мукачеві, є падіння шахеда на Хустщині (ФОТО)
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- У Кольчинській громаді Офіс Омбудсмана України виявив кричущі порушення прав дитини
- Поліція оперативно розкрила грабіж в Ужгороді: фігурант вже раніше судимий
- Сучасний простір для навчання, дозвілля, розвитку та спілкування молоді облаштували у селі Голубине Полянської ТГ
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- У Боздоському парку в Ужгороді діє стрілецький тир від «C.S. Gladiator»
- Завтра в Ужгороді - благодійна виставка-продаж «Вільні квіти»: проєкт об’єднав близько 40 художників і художниць з України та світу
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- На Тячівщині поліція затримала підозрюваного у заволодінні скутером місцевої жительки
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- Творчий доробок відомого митця краю, народного художника України Золтана Мички представили в Ужгородському скансені
- Закарпатський облмуздрамтеатр знову покаже виставу «Річард III» в атмосферній локації просто неба
До цієї новини немає коментарів