Піротехніки Закарпаття продовжують знищувати боєприпаси часів минулих війн

Боєприпас було виявлено місцевими мешканцями під час будівельних робіт в Ужгороді на вулиці Володимирській. Цього ж дня мінометну міну було вилучено та знищено на полігоні у селі Оріховиця.
28 травня о 17:00 до рятувальників надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету біля місцевого потічку у селі Великі Лази, Ужгородського району. Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, що прибула на місце знахідки, ідентифікувала предмет як протитанкову міну ТМі-39. В подальшому вибухонебезпечний предмет вилучили та знищили у спеціально відведеному для цього місці.
Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян дотримуватися правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. У разі їх виявлення треба негайно повідомляти про це за номером «101» або «102».
Категорично забороняється навіть торкатися їх, пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом. Не можна здійснювати на вибухонебезпечну знахідку звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до таких впливів.
У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку
- Трагедія у горах на Закарпатті: через падіння дерева загинув чоловік
- Закарпатця відзначено президентською нагородою «За оборону України»
- Понад 500 гектарів нового лісу: на Закарпатті висадили 1,6 мільйона сіянців
- Маленькі закарпатці спробували себе у ролі операторів дронів та кінологів Держприкордонслужби
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- На Берегівщині виявлено громадянина Румунії, який порушив терміни перебування в Україні
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- На Тячівщині за позовом прокуратури громаді повернуть понад 3,5 га землі вартістю майже 19 млн грн
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- На Закарпатті посадовцям РТЦК повідомлено про підозру через незаконне утримання людей до 48 діб
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- ДБР викрило групу переправників на Закарпатті
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків


До цієї новини немає коментарів