Урок безпеки на дорозі та у воді провели ювенали в школі закарпатського Невицького
Начальник ювенальної поліції Закарпаття Андрій Курта спільно з головою Громадської організації «Паралельний світ» Андрієм Доніченком та працівниками сектору реагування патрульної поліції Ужгородського відділення провели навчальний захід з дітьми в селі Невицьке. З учнями Невицької загальноосвітньої школи провели урок безпеки на дорозі та у воді.
Традиційно поліція Закарпаття для навчання використовує сучасні методи і перетворює виховний процес в цікаву гру та корисну пригоду. Діти під час зустрічі не просто повторювали правила та вчили основні дорожні знаки, а брали участь в інтерактивному процесі, у формі гри вони застосовували свої знання, висловлювали власні думки про учасників дорожнього руху. Діти з Невицької загальноосвітньої школи вчилися мислити і виходити з нетипової ситуації.
Правоохоронці розказували їм про те, що необхідно не лише бути правим і не порушувати правил, а й залишатися у безпеці та за потреби поступитися порушникам.
Начальник ювенальної превенції Андрій Курта також розповів учням про небезпеку, яка чатує на дітей в лісі та на воді без супроводу і нагляду батьків та дорослих. Правоохоронець максимально доступно пояснив дітям, що в питаннях власної безпеки варто завжди перестрахуватися.
Насамкінець працівники сектору реагування патрульної поліції Ужгородського відділення показали дітям службовий автомобіль, і ті мали змогу відчути себе правоохоронцями, скористатися рацією та включити мигалки.
«Для найкращого засвоєння інформації дітям потрібно вигадувати нові та нові способи засвоєння корисної інформації. В сучасному світі дуже багато різноманітної інформації, і дуже важливо привернути увагу та зацікавити тим, що дійсно важливо. Ювенальна поліція постійно вдосконалюється і намагається відповідати вимогам часу», – відзначив Андрій Курта.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- «Бограч-index» – серпень 2025: за місяць ціни за продукти змінилися на - 11%
- Нацпарк «Синевир» – домівка для понад 30 врятованих бурих ведмедів
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Кількість першокласників в Ужгороді зменшилася
- Унікальне видання - за донат: Федір Шандор пропонує поповнити бібліоколекції виданням "Мілітарна хроніка Закарпаття"
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- Тея, Муначімсо Айві, Раліна, Деян, Теодор, Іслам - серед імен, які закарпатці давали своїм дітям цьогоріч
- На Закарпатті найгірші результати НМТ з української мови та математики, але найкращі – з хімії
- “Від зерна до хліба”: урожай пшениці вже вдруге зібрала закарпатка Аліса Смирна з дітьми
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Дітей 6-11 класів запрошують у безкоштовний літній табір в Ужгороді
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
До цієї новини немає коментарів