Закарпатські полісмени знайшли "пістоль" під сидінням керманича іномарки

У понеділок, 9 квітня, поліцейські Виноградівського відділення поліції задокументували факт незаконного поводження зі зброєю.
Пістолет та набої до нього правоохоронці розшукали у авто чоловіка, якого зупинили за порушення правил дорожнього руху у селі Велика Копаня Виноградівського району.
При проведенні поверхневого огляду зупиненого авто «Skoda», правоохоронці виявили під сидінням пістолет, а у боковій кишені дверей водія – набої до нього. Патрони різного калібру були також у водія у кишені куртки. Усі речові докази поліцейські вилучили. Набої та зброю направили на експертизу. Авто помістили на арештмайданчик.
За даним фактом слідчі Виноградівського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами). Слідство у справі триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- Закарпаття знову зустріло евакуаційний потяг із сім’ями з прифронтових областей
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
- Ще двох закарпатців звільнено з російського полону
- Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького святкує 80-річчя: міжнародна конференція зібрала науковців із України та з-за кордону
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
- Стали відомі імена переможців конкурсів на здобуття обласних галузевих премій за 2024 рік
- Потрапив на «митний» гачок: водій автобуса переміщував у термосумках дороговартістні інноваційні медпрепарати
- На Берегівщині прокуратура затвердила обвинувачення торгівцю боєприпасами
- Прикордонники Чопського загону виявили автомобіль, розшукуваний Інтерполом як викрадений
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
До цієї новини немає коментарів