Закарпатський "квартет" викрадачів людини перебуватиме під вартою ще 2 місяці

Нагадаємо, злочин, в якому підозрюються ужгородець та троє мукачівців відбувся в грудні минулого року в Ужгороді. Тоді цей "квартет" намагався серед білого дня викрасти жителя обласного центру Закарпаття: на вулиці Собранецькій вони виштовхали чоловіка з його авто та, погрожуючи зброєю, заштовхали у свою автівку.
Проте зробити свою "чорну справу" їм не вдалося — четвірку затримали, а слідчим суддею було обрано останнім найсуворіший запобіжний захід – тримання під вартою без визначення застави строком у два місяці.
Нині, враховуючи необхідність проведення органом досудового розслідування експертиз та інших слідчих дій, слідчим суддею продовжено строк тримання під вартою молодикам, яким інкримінують вчинення тяжкого злочину - викрадення та незаконне позбавлення волі людини. А, отже, найближчі 2 місяці вони з-за грат не вийдуть.
Джерело: Ужгородський міськрайонний суд
До теми
- Лісові оборудки на Закарпатті: за І квартал прокурори скерували до суду справи щодо понад пів сотні осіб — від лісничих до депутатів
- Музей в Ужгороді зібрав кошти на зарядні станції для військових через продаж унікального видання
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 33-річним солдатом Михайлом Шипом
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Шипом.
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 43-річним солдатом Олександром Луцьом
- На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- Ужгородська музична школа №1 дала звітний концерт, на якому зібрали кошти для захисників
- Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
- В Ужгороді відкрили нову сучасну спортивну залу для занять боксом
- В Ужгороді з нагоди Міжнародного дня театру привітали тих, хто присвятив своє життя сцені
- В Ужгороді відкрили перший корпус Комплексного соціального хабу «Благо»
- Символ незламної дружби: в Ужгороді делегація з Чехії висадила липу у сквері Масарика
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- Як розвиватимуться громади: на Закарпатті відбувся стратегічний воркшоп
- В Ужгороді відзначили 12-ту річницю Національної гвардії України

До цієї новини немає коментарів