Закарпатські правоохоронці контролюють ситуацію в гірському краї

Напередодні, 29 березня, відбулась зустріч прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка з представниками Івано-Іранківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей Давідом Піге, Драганом Гаговичем, Анатолієм Дзізінським та Людмилою Федорчук.
У ході зустрічі було порушено ряд питань щодо загальної ситуації з безпеки в області, найрезонансніших подій в краї та нещодавньої діяльності націоналістичних рухів.
Прокурор Закарпатської області відповів на усі питання, які цікавили гостей. Зокрема, розказав про оперативне розкриття, завдяки злагодженій спільній роботі слідчих і оперативних підрозділів національної поліції та УСБУ в Закарпатській області, терористичного акту, вчиненого щодо офісу Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді.
Фігурантів кримінального провадження було оперативно затримано у Кропивницькому. Також про упередження можливих гострих ситуації під час масових заходів на Красному полі в місті Хуст, коли правоохоронцями було затримано при в`їзді в область кілька десятків осіб зі зброєю. Власне, це свідчить про те, що правоохоронці "тримають руку на пульсі" і контролюють ситуацію в регіоні.
У ході спілкування також торкалися теми попередження ескалації та загострення ситуацій в краї із залученням тих чи інших радикальних та націоналістичних організацій.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області.
До теми
- Унікальне видання - за донат: Федір Шандор пропонує поповнити бібліоколекції виданням "Мілітарна хроніка Закарпаття"
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- На Закарпатті найгірші результати НМТ з української мови та математики, але найкращі – з хімії
- “Від зерна до хліба”: урожай пшениці вже вдруге зібрала закарпатка Аліса Смирна з дітьми
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
До цієї новини немає коментарів