В Ужгороді пройшли урочистості з нагоди 4-ї річниці створення Нацгвардії України

Урочисті заходи з нагоди 4-ї річниці створення Національної гвардії України пройшли сьогодні в Ужгороді.
Привітати зі святом бійців військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, яка дислокується в Ужгороді, прийшли сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керівник ГУ Нацполіції в Закарпатській області Роман Стефанишин, голова управління Служби безпеки України у Закарпатській області Олег Воєводін, начальник Управління патрульної поліції у Закарпатській області Юрій Марценишин, представники інших установ та організацій. Військовим дякували за службу на вірність України, бажали здоров’я, успішного, без бойових втрат, несення служби, родинного благополуччя.


За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники у службово-бойовій діяльності та з нагоди 4-ої річниці створення Національної гвардії України грамотами міської ради нагородили кращих нацгвардійців – майора Павла Даниляка, прапорщика Миколу Славича, капітана Романа Стреніцького, лейтенанта Олександра Федчука, старшого прапорщика Ярослава Шийка.
Джерело: Ужгородська міська рада у ФБ
























До теми
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- Холод не перешкода: закарпатські гвардійці тренуються за будь-якої погоди
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- Коли Різдво приходить разом із захисниками: вертеп 26 Закарпатського полку НГУ
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- Закарпатець з позивним «Беркут» врятував шістьох поранених побратимів: історія воїна Нацгвардії
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів