Рятувальники Закарпаття заперечують факт пожежі у знаменитій Долині Нарцисів

«У цьому році повідомлень про пожежу в Долині Нарцисів до нас не надходило. Цю ж інформацію нам підтвердили в адміністрації Долини Нарцисів », - сказав він.
Представник Управління ДСНС на Закарпатті припустив, що інформація в соцмережах про пожежу в Долині Нарцисів була сприйнята журналістами як актуальна, але це могло бути просто нагадування про подію, що сталася раніше.
«Пожежа в Долині Нарцисів стався в 2017 році. Можливо, хтось розмістив цю ж інформацію в Facebook, як нагадування, там є ця функція, і це сприйняли як нову інформацію », - сказав Ф.ФІЛІП.
При цьому він уточнив: в результаті пожежі в Долині Нарцисів в 2017 році квіти не постраждали.
«Нарциси двигуни не вигоріли. Їх цибулини знаходяться під землею на глибині до 25 сантиметрів, і якщо вигорає верхня частина, то цибулини залишаються неушкодженими », - заявив представник ДСНС.
Ірина Волконська
До теми
- На Закарпатті з початку року вигоріло понад 500 гектарів сухостою
- На Закарпатті знову частішають випадки загоряння сухостою – з початку року випалено вже понад 498 гектарів землі
- Попри похолодання та опади пожежі в екосистемах на Закарпатті тривають
- З початку року у Закарпатській області зафіксовано 966 пожеж
- Із початку року підрозділи ДСНС Закарпаття вже ліквідували 604 пожежі в екосистемах краю
- 570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття – кількість займань перевищила минулорічні показники
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Із початку року на Закарпатті сталося вже 690 пожеж, 435 із них – в екосистемах
- Пожежі сухої трави на Закарпатті не вщухають – лише протягом однієї доби рятувальники виїжджали 42 рази
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- Рятувальники, поліцейські та екологи посилюють боротьбу зі спалюванням сухостою на Закарпатті
- На Закарпатті за добу рятувальники загасили 32 пожежі в екосистемах
- ДСНС попереджає: спалювання сухої трави обійдеться порушникам мінімум у 3060 гривень
- Трагічна пожежа на Тячівщині: не врятувалася 92-річна жінка
- На Ужгородщині пильність підлітків допомогла запобігти поширенню пожежі
- Дитина в лікарні через звичайний обігрівач: подробиці порятунку 5-річного хлопчика на Ужгородщині
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка
- Рятувальники запобігли знищенню надвірної споруди та перекиданню вогню на житловий будинок на Мукачівщині
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах

До цієї новини немає коментарів