Виноградівщина: чоловік повалив на землю жінку, яка стояла на автобусній зупинці, і силою відібрав сумочку

Вчора ввечері, близько 18.40 години, на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на автобусній зупинці у селі Букове Виноградівського району на жінку напав невідомий і викрав у неї жіночу сумку.
На місце злочину одразу прибули працівники групи реагування патрульної поліції та правоохоронці слідчо-оперативної групи відділення. Як з`ясували поліцейські, на 39-річну жінку, яка стояла на автобусній зупинці, напав чоловік, повалив її на землю і силою відібрав жіночу сумку. Двоє місцевих мешканців, які стали свідками пограбунку, наздогнали чоловіка і викликали поліцію.

Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявися 36-річний мешканець Іршавського району. Чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зараз він знаходиться під вартою.
За фактом вчинення грабежу, поєднаного із застосуванням насильства, поліція розпочала слідство за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України. Наразі проводиться комплекс слідчих дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований

До цієї новини немає коментарів