Роботодавці Закарпаття відвідали публічний захист дипломних робіт магістрантів економічного факультету УжНУ

Чимало сучасних роботодавців головним бар’єром для прийому на роботу молодих фахівців – випускників вишів – уважають низький рівень їхньої практичної підготовки. Така ситуація складається через брак партнерських зв’язків між бізнесом і закладами вищої освіти. Оскільки бізнес-середовище швидко змінюється, вимоги до працівників, їхньої освіти, професійного досвіду також зазнають змін. Розуміння того, що єдиним шляхом підвищення якості освіти та зменшення розриву між практичною й теоретичною підготовкою фахівця є тісна співпраця ВНЗ та роботодавця, дозволяє економічному факультету поєднувати навчальний процес з практичним закріпленням знань.
Такий прикладний підхід до підготовки полягає в залученні експертів до читання «гостьових» лекцій, проведення спільних конкурсів, тренінгів, консультацій і стажувань викладачів, в організації не формальної, а справді виробничої практики. Усе це, як наслідок, дає випускникам цього підрозділу реальні кар’єрні перспективи, хороші можливості на ринку праці. Співпраця з підприємствами, банківськими установами та страховими компаніями додає до кожної дисципліни навчального плану підготовки фахівців зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» практичну складову. Врешті така модель співпраці ефективна як для підприємств та фінансово-кредитних установ, так і для економічного факультету УжНУ.
Оскільки всі дипломні роботи цьогорічних магістрантів булі виконані за матеріалами реальних фінансово-кредитних установ і підприємств, що діють в регіоні, дискусія була жвавою та плідною. Випускники показали високий рівень знань і навичок, уміння проводити глибокі наукові дослідження на макро- та мікрорівнях сучасних економічних процесів, подавати власне вирішення виявлених проблем, що підтвердили офіційні рецензії установ, які стали об’єктами дослідження.
Державна екзаменаційна комісія високо оцінила фахові здібності випускників-магістрів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» й оцінила всіх на «відмінно». Представникам роботодавців економісти вдячні за активну співпрацю і розуміння того, що розвиток партнерства роботодавців і УжНУ сприятиме підвищенню якості підготовки фахівців, в чому зацікавлені обидві сторони.
До теми
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка


До цієї новини немає коментарів