Торговець психотропами і марихуаною попався поліцейським міста над Латорицею

У працівників Мукачівської районної поліції була оперативна інформація про те, що 31-річний житель Мукачева може займатись на території району збутом наркотиків. У рамках відкритого кримінального провадження оперативники провели спецоперацію, під час якої затримали наркозбувача. Ним виявився 31-річний мешканець Мукачева, який вдруге продав дозу психотропної речовини - метамфетаміну.
У подальшому, за місцем його проживання працівники поліції провели санкціонований судом обшук в ході, якого виявили наркотичні речовини - метамфетамін та марихуану.
Старший слідчий Мукачівського районного відділення поліції розпочав кримінальне провадження за фактом збуту та зберігання наркотичної речовини, що передбачено ч. 1 статті 307 та ч. 1 статті 309 Кримінального кодексу України, тобто Зберігання та збут наркотиків.
Наркотичні речовини поліція вилучила та направила на експертизу. Чоловіка затримали в порядку статті 208 КПК України. Наразі триває слідство.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
До теми
- На Великоберезнянщині прокурори звернули до бюджету майже 1 млн грн за порушення умов застави за наркозлочини
- В Ужгороді взяли під варту «закладчика», який намагався налагодити наркоторгівлю психотропами
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- У Мукачеві водія BMW спіймали за кермом під наркотиками
- В Ужгороді ліквідували наркоугруповання з прибутком понад пів мільйона гривень щомісяця
- Закарпатські правоохоронці ліквідували масштабну мережу збуту наркотиків із щомісячним прибутком у понад пів мільйона гривень
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- 19 постраждалих унаслідок ракетного удару по Мукачеву - наймолодшій 22 роки, найстаршому – 63: уточнені дані від ОВА
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
- «Родина для кожної дитини»: у Мукачеві відбудеться пікнік на підтримку усиновлення та сімейного виховання дітей
До цієї новини немає коментарів