Робоча група на місці вирішувала питання підтоплення водою мікрорайонів Доманинці та Підлипники
Приєдналися також представники Ужгородської райдержадміністрації, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, сільський голова Оноківців Павло Машіка.
Нагадаємо, це питання вже розглядали напередодні у міській раді Ужгорода. Зокрема, на зустрічі йшлося про проект з водовідведення у цьому районі, який розробили ще у 1999 році та який так і не вдалося реалізувати повністю. Зараз цей проект уже й не актуальний, бо за майже два десятиліття чимало земель роздали у приватну власність, люди позабудовували їх, не переймаючись водовідведенням у комплексі, а лише дбаючи про свої інтереси. Ідеться ж про територію, яка включає Підлипники, Доманинці, Оноківці і всю територію аж до українсько-словацького кордону, загалом близько 1000 гектарів. Тут же проходить дериваційний канал, який є одним із джерел водопостачання Ужгорода.
Крім того, проблема з підтопленням на деяких вулицях зумовлена і тим, що у більшості приватних будинків не облаштовані канави для стоку води.
Для того, щоб знайти якийсь оптимальний вихід із ситуації вирішили подивитися на місці, що можна зробити.
Підсумували зустріч, домовившись, що кожен напрацює та подасть свої пропозиції щодо можливого вирішення проблеми, які спільно розглянуть ще цього тижня.
Прес-служба Ужгородської міськради







До теми
- Ужгород в жалобі: сьогодні в місті попрощалися із 31-річним солдатом Богданом Югасом
- Завтра, 6 серпня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Володимиром Йорданом
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- У Закарпатському драмтеатрі розпочали капітальне оновлення глядацької зали
- В Ужгороді чадним газом отруїлися 12-річна дівчинка та її мама
- 75 351 гривню зібрали в Ужгороді під час благодійного велозаїзду Big Сity Ride
- Унікальний стінопис захристії кафедрального собору в Ужгороді відновлюють реставратори
- До уваги водіїв! Завтра, 1 серпня, на площі Шандора Петефі в Ужгороді обмежать паркування авто
- Ужгородський замок отримав цифрового двійника, який зберігає понад 700 років його історії
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Ужгород прийняв Всеукраїнський форум проєктних рішень для розвитку ромських громад
- Команда міжнародного проєкту EFFUSE-win готується до осінніх польових досліджень та продовжує моніторинг інвазійних видів на Закарпатті
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із 44-річним солдатом Андрієм Куном
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником України
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 30-31 липня в Ужгороді
- В Ужгороді завтра знову прощатимуться із захисником
- Жива музика заради підтримки захисників: в Ужгороді просто неба сьогодні виступлять «Mnishek» і Сашко Буря

До цієї новини немає коментарів