Закарпатці, купуйте куряче філе на Різдво і Новий рік сьогодні, завтра воно буде гривень на 30 дорожчим!

В Україні планується підвищення цін на м’ясо курятини, зокрема куряче філе. Ціна закупівлі вже стартує з 70 гривень за кілограм.
Закупівля курятини в Україні зараз вже стартує з 70 гривень за кілограм і найближчим часом виросте до ста гривень. Ціна ж в супермаркетах вже більше 90 гривень. Після зростання цін закупівлі, вартість курячого філе в магазинах України становитиме близько 120 гривень. Також, ціни ще зростуть напередодні новорічних та різдвяних свят.
Зазвичай, підвищення цін пов’язують зі зростанням експорту продукції, збільшенням собівартості виготовлення продукції та (неофіційно) з домовленістю кількох найбільших виробників курятини в Україні.
Таким чином, українські ціни на курятину стануть більшими, ніж середньоєвропейські. До прикладу, в Естонії філе коштувало б близько 95 гривень, у Польщі – близько 100, Румунії 110 і Угорщини 115. В Україні ж продовжує скорочуватися різниця у цінах між курятиною та свининою з телятиною.
Джерело: “Агро-Центр”
До теми
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого

До цієї новини немає коментарів