У двох "братів-наркобаронів" з Мукачева поліція вилучила близько 80 кілограмів наркотиків


Сьогодні, 2 грудня, близько 10:00 поліцейські, згідно з ухвалою суду, провели обшук за місцем проживання двох братів-мукачівців, яких запідозрили у зберіганні великої кількості наркотичних засобів.
Підозрювані, під час обшуку, намагалися чинити опір правоохоронцям, застосувавши травматичний пістолет та ніж.

Попри це, потрапивши до приміщень поліцейські Управління протидії наркозлочинності в Закарпатській області з мукачівськими колегами виявили в одній із кімнат будинку наркотичні засоби. Приміщення було ізольованим від інших і з затонованими вікнами. У підвальному приміщенні будинку підозрювані обробляли стебла коноплі, різали та фасували. Також під час огляду прибудинкової території поліція виявила великий парник, під’єднанийдо системи вентиляції, де чоловіки вирощували нарковмісні рослини.

Поліцейські з будинку мукачівців вилучили особливо небезпечні наркотичні речовини: суцвіття коноплі (так звані "шишки"), листя і стебла марихуани. Загальна вага вилученого склала близько 80 кг.

Під час обшуку один із підозрюваних мукачівців утік, викинувши ніж, а іншого, 28-річного чоловіка, поліцейські затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як з‘ясувалося, обидва підозрюваних жили зі своєю матір’ю. Жінка запевняє, що нічого не знала про незаконну діяльність своїх дітей, поліція перевірить достовірність її показів.

Поліція розпочала кримінальні провадження за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів у особливо великих розмірах, за посів та вирощування конопель групою осіб з метою збуту, за опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов`язків та застосування насильства щодо працівника поліції, а це ч.3 ст.307, ч.2 ст.310, ст.342, ст.345 Кримінального кодексу України. Окрім цього у їх злочинних діях вбачають також ознаки злочину за статтею 263 Кримінального кодексу України, тобто, незаконне поводження зі зброєю. Вилучені наркотичні засоби та зброю поліцейські направили на дослідження експертам. У справі триває розслідування.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів
- На Закарпатті від початку місяця 771 водія оштрафували за перевищення швидкості
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- Поліцейські притягнули до відповідальності порушника, який здійснив забруднення території поблизу озера Синевир
- Закупівля томографа для дитячої лікарні з переплатою на 5 млн грн - на Закарпатті судитимуть посадовців обласної лікарні

До цієї новини немає коментарів