"Ми намагаємось системно допомагати військовим із нашої 128-ки" — очільник Закарпатської митниці

Якщо на початку жовтня митники передали нашим захисникам камери, акумулятори, гальмівні шланги та водяні патрубки на загальну суму 30 тис. грн, то в цьому місяці, майже на таку ж суму – 29 тис. грн, бійцям, які беруть участь в АТО, передано два генератори, два втягуючі реле для КамАЗів, чотири ведучі диски зчеплення, два диски зчеплення натискні та два приводи стартера для КамАЗів.
– Ворог на сході майже кожного дня атакує позиції наших захисників. Для адекватної реакції, а також для підтримки в боєздатному стані транспортних засобів необхідно постійно оновлювати комплектуючі та запчастини, які зношуються чи виходять з ладу. Ми зі свого боку, за можливості, зокрема, наявності коштів, намагаємось системно допомагати закарпатським військовим із 128-ки, – зазначає Станіслав Балуєв – керівник Закарпатської митниці ДФС.
За словами очільника митниці, мирним небом і спокоєм у домівках на підконтрольній Україні території ми зобов’язані нашим військовим, тож прийти на допомогу, як мінімум, вирішити питання із генераторами, акумуляторами, реле чи стартерами – нам під силу, тому ми це робили, робимо і будемо в подальшому робити.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді 3 серпня зафіксували новий температурний рекорд
- 84 дівчинки, 121 хлопчик, серед яких сім двієнь, народилися в Ужгороді у липні
- На Берегівщині зіткнулися два мотоцикли: травмувалися троє молодих чоловіків
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- «Alpa» в Ужгороді: як століття тому рекламували легендарну францовку
- Коли в Ужгороді почали пити чай
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- "Ми лікуємося об людину": інтерв'ю з психологинею про підтримку родин військовослужбовців
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія

До цієї новини немає коментарів