Закарпатська поліція просить краян допомогти встановити особу мертвої жінки

Працівники поліції звертаються до громадян з проханням допомогти у впізнанні тіла жінки, віком 45-50 років, яку виявили перехожі на узбіччі дороги у селі Карпати Мукачівського району. Як встановили експерти вона померла природною смертю.
21 жовтня, близько 21.00 год, до чергової частини Мукачівського відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення неопізнаного тіла.
На місці події поліцейські слідчо-оперативної групи з`ясували, що на узбіччі дороги у с.Карпати Мукачівського району перехожі виявили тіло жінки, яка не мала при собі жодних документів. Після проведення експертизи встановлено, що жінка померла природною смертю. Зараз поліцейські встановлюють особу померлої.
Жінка, віком 45-50 років, була одягнена у чорні штани, білу сорочку та червоний светр (в`язаний). Середньої тілобудови, волосся коротке русе, зріст – 160-165 см.
Усім, кому відома будь-яка інформація, щодо зникнення жінки такого опису просимо звертатись за телефонами: 050 967 67 30, «102» або до будь-якого відділення поліції.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»

До цієї новини немає коментарів