За кермом фури з "лівими" дровами на зиму сидів мешканець Ужгородщини

У селі Новоселиця Перечинського району поліцейські виявили вантажний автомобіль марки «Mercedes-Benz» із паливними дровами. Правоохоронці з`ясовують походження деревини, автомобіль помістили на спецмайданчик відділення поліції.
На лінію «102» надійшло повідомлення про те, що неподалік села Новоселиця Перечинського району невідомі проводять рубку лісу. На місце виїхали правоохоронці слідчо-оперативної групи відділення поліції, які виявили на узбіччі дороги вантажівку з паливними дровами.
За кермом автомобіля перебував водій, мешканець Ужгородського району. У поясненнях щодо походження паливних дров чоловік плутався. Попередньо, у машині було завантажено близько 24 м.куб. деревини.
За вказаним фактом слідчий Перечинського відділення поліції відкрив кримінальне провадження за ст.246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка лісу). Правоохоронці перевіряють документацію та законність проведення рубки. Зараз автомобіль з деревиною знаходиться на спецмайданчику відділення поліції в місті Перечин. Тривають перевірки.
Джерело: Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП

До цієї новини немає коментарів