Забравши з автомобіля одну деталь, ужгородець унеможливив його імовірне викрадення

Вчора, близько 23:00, ужгородські патрульні отримали повідомлення про незаконне проникнення в автомобіль на вулиці Минайській.
По дорозі на місце події, патрульні поспілкувалися із заявником, який повідомив, що троє осіб сіли до його авто марки «ВАЗ» та, оскільки він витяг звідти акумуляторну батарею, й завести автомобіль стало не можливо – втекли у напрямку спорткомплексу «ЮНІСТЬ».
Оперативно спрацювавши полісменам вдалося затримати чоловіків, на яких згодом й вказав заявник.
За попередньою правовою кваліфікацією затриманим загрожує відповідальність згідно зі статтею 162 ККУ – деталі з’ясовують слідчі.
Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- «Смак Ужгорода» - набір кулінарних листівок презентують завтра у «Совиному гнізді»
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді презентували адаптивний вид боротьби для ветеранів та ветеранок війни
- В Ужгороді високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- Поліція Закарпаття перекрила черговий канал переправлення військовозобов’язаних за кордон: організатора схеми затримано
- В Ужгороді запрошують на знайомство з новою книгою Тетяни Мороляк «Хроніки незламності»
- Понад 14 тисяч водіїв оштрафували на Закарпатті за перевищення швидкості з початку року
- 21 червня – містична екскурсія Ужгородом за донат на ЗСУ: старе кладовище, босоркані та Вовкун
- В Ужгороді винищуватимуть щурів: містян просять не залишати на вулицях дітей без нагляду та слідкувати за домашніми тваринами
- Поліція Тячівщини встановлює обставини ДТП, внаслідок якої травмувався малолітній водій скутера
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 380 водіїв
- СБУ та Нацполіція затримали ділка, який намагався продавати зброю на Закарпатті
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Камерний хор "Кантус" після 6-річної перерви відновлює Фестиваль сучасної духовної музики
- За матеріалами поліції жителя Сваляви засуджено до 6 років ув’язнення за збут метамфетаміну
- 8 ДТП та 16 постраждалих: сумна статистика на Закарпатті за минулі вихідні
До цієї новини немає коментарів