Мукачево: чоловік покинув свою співмешканку у нелюдських умовах

Сьогодні, на гарячу лінію «102» зателефонувала жінка й повідомила, що її сусідка знаходиться в небезпечних для життя умовах.
Подія трапилася на вулиці Окружній у Мукачеві, де, прибувши на виклик, патрульні з’ясували, що потерпіла перебуває у безпорадному стані через параліч, а її співмешканець не виконує покладених на нього обов’язків опікуна, оскільки у квартирі антисанітарія, відсутній чистий одяг та їжа.
Зважаючи на стан жінки, патрульні викликали карету швидкої допомоги та повідомили слідчих, оскільки її співмешканцеві загрожує кримінальна відповідальність згідно зі статтею 135 ККУ (залишення в небезпеці).


Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- 23 серпня у замку Паланок знову варитимуть Леквар Перемоги!
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- На Закарпатті родина, ймовірно, отруїлася чадним газом: дитину перевели до обласної лікарні
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- Поліцейські притягнули до відповідальності порушника, який здійснив забруднення території поблизу озера Синевир
- Закупівля томографа для дитячої лікарні з переплатою на 5 млн грн - на Закарпатті судитимуть посадовців обласної лікарні

До цієї новини немає коментарів