Виноградівщина «на карантині» через вірус АЧС

Наразі населений пункт в зоні спостереження. На сесії районної ради запевнили, із вірусом борються, для цього є окрема програма, до якої, до речі, внесли зміни . Вірус африканської чуми поширюється дуже швидко, смертність від захворювання у тварин складає 90 %. Так от на Виноградівщині нещодавно знищили сотні голів тварин і провели їхнє захоронення.
Голова Виноградівської районної ради каже, проблему визнають. І після випадку зараження вірусом африканської чуми на фермі у Вилку довелося внести кілька змін до програми із боротьби АЧС на засіданні районної сесії. Наразі населений пункт - в зоні спостереження. При тому, що закарпатці уже достатньо інформовані, все одно не дотримуються усіх правил запобігання вірусу АЧС. Фахівці Держпродспоживслужби вкотре закликають, при підозрах на африканську чуму та загибелі свиней, негайно звертатися в районне управління аби попередити поширення епідемії.
М-студіо
До теми
- Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Укрзалізниця запускає "Паспорт мандрівника" - отримати штамп можна буде і в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
До цієї новини немає коментарів