Іноземне "тріо" без документів запропонувало стражам кордону в Ужгороді хабара!

Під час несення служби правоохоронці виявили на околиці міста Ужгород легковик «Hyundai» англійської реєстрації, у якому перебували троє громадянин Бангладеш.
Документів, що посвідчують особу, іноземці при собі не мали. Отож, коли прикордонники з’ясовували, з якими саме намірами азійці прибули у прикордоння, водій автомобіля запропонував військовим хабар. Від такої пропозиції охоронці держрубежів, звісно, відмовились, а про сам інцидент доповіли керівництву.

Затриманих доставили на відділ прикордонної служби «Ужгород» для з’ясування обставин правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності за ст.202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду».

Окрім того, з метою прийняття правового рішення щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", прикордонники про даний факт повідомили Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області. Наразі, даною справою займаються представники поліції.
Джерело: Прес-служба Чопського прикордонного загону
До теми
- В Ужгороді вшанували пам'ять жертв Голокосту
- В Ужгороді обговорили реінтеграцію ветеранів та створення можливостей для них
- В Ужгороді відкрили 80-ту мініскульптуру
- "Ця книга потрібна всім": в Ужгороді презентували книжку "Січові стрільці на Закарпатті"
- В Ужгороді духівники різних конфесій провели екуменічну молитву за єдність
- Як діяти у випадку надзвичайних ситуацій: в Ужгороді для школярів провели навчальну евакуацію
- Працівники ужгородського водоканалу допомагатимуть відновлювати пошкоджену інфраструктуру у Києві
- У Мукачівській греко-католицькій єпархії підбили підсумки 2025 року та вручили премію ім. Й. Терелі
- Чеське Брно стало містом-побратимом Ужгорода
- Майже 2 роки вважався зниклим безвісти – в Ужгороді сьогодні попрощалися із 46-річним солдатом Михайлом Королем
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- Завтра, 22 січня, в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Королем
- Ужгородський замок запрошує завтра, 21 січня, на День музейного селфі
- Різдвяний облік птахів: ужгородців запрошують на тематичну екскурсію «Зимуючі птахи нашого краю»
- Ужгородський скансен: музейний календар на 2026 можна виграти за донат для ЗСУ!
- Ужгородська міська рада передала чергову допомогу військовим
- В Ужгородському скансені відбудеться відкриття виставки живопису Ярослава Ілька
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із полеглим 37-річним захисником Володимиром Малєвим
- Ужгородський ліцей №15 отримав благодійну допомогу зі Словаччини на розвиток спортивної інфраструктури
- Стоматологічна клініка в Ужгороді прокоментувала смерть 12-річної пацієнтки

До цієї новини немає коментарів