Іноземне "тріо" намагалося непомітно потрапити до Євросоюзу через Закарпаття

У ході розмови й візуального огляду авто, між складеними задніми сидіннями та багажним відсіком, полісмени помітили ще трьох осіб. Як виявилося – вони іноземці й жодних документів при собі не мають.
Так, у рамках спецоперації «Мігрант», полісмени викликали представників відповідних підрозділів та перекладача, який допоміг встановити особи імовірних нелегалів.
Крім того, патрульні знайшли балаклаву та рацію, яку водій викинув відразу після того, як зупинився. Ці речі, імовірно, необхідні чоловікові для спілкування з іншими особами, щодо незаконного переправлення через кордон.
На місце пригоди викликали слідчих, оскільки в діях громадянина вбачається кримінальна відповідальність за статтею 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через держкордон).
Джерело: Управління Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева


До теми
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- В Ужгороді попрощалися із 50-річним солдатом Володимиром Йорданом
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Ужгород в жалобі: сьогодні в місті попрощалися із 31-річним солдатом Богданом Югасом
- Завтра, 6 серпня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Володимиром Йорданом
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- В Ужгороді чадним газом отруїлися 12-річна дівчинка та її мама
- 75 351 гривню зібрали в Ужгороді під час благодійного велозаїзду Big Сity Ride
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Унікальний стінопис захристії кафедрального собору в Ужгороді відновлюють реставратори
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- Ужгородський замок отримав цифрового двійника, який зберігає понад 700 років його історії
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка

До цієї новини немає коментарів