Чи стане Закарпаття ближчим для України за Карпатами?

Про це повідомив директор у Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман після зустрічі з представниками Укрзалізниці в Львові щодо транспортної доступності регіонів.
Також, посилаючись на слова Олександра Красноштана із Укразалізниці, закарпатський чиновник повідомив, що наступного року поїзд №129 Ужгород – Киïв курсуватиме щодня, а це сполучення зі столицею в межах 10 годин, а не 14-16 як більшість аналогічних поїздів у цьому напрямку.
Також щоденним буде поїзд №213, який прямує через Самбiр – В.Березний – Перечин.
– Чернiвцi – Ужгород поки що проект не дуже реальний, тому що маршрут пролягав частково рейками румунськими, якi зараз не в найкращому станi, – повідомив Ман. – Мукачево – Будапешт – зустрiч #УЗ з угорцями, кажуть, буде до кінця серпня.
До теми
- Зловживання при закупівлі на понад 1,17 млн грн: на Тячівщині прокуратура повідомила про підозру екскерівнику комунального підприємства
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- Звернення 14-річної дівчинки про допомогу: представник Омбудсмана перевірив умови проживання родини на Великоберезнянщині
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів

До цієї новини немає коментарів