"Контрафактним" посадовцям Закарпаття загрожує до 3-х років в’язниці з конфіскацією
Прокуратура Закарпатської області, спільно з співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області, продовжує викривати підприємства, які займаються виготовленням контрафактної побутової хімії під виглядом відомих світових торгових марок та ухиляються від сплати податків.
На Закарпатті прикрили роботу 2-х підпільних цехів "світових брендів"
Під час розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків, зборів в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 КК України) встановлено, що посадовці одного з підприємств на території Закарпатської області налагодили виробництво контрафактної побутової хімії під виглядом світових торгових марок, яку в подальшому продавали по всій території України. Зараз вже встановлено місця зберігання і реалізації вказаного контра факту.

За результатами проведеного в офісних та складських приміщеннях підприємства обшуків виявлено та вилучено три пластикові бочки кубічної форми по 1000 літрів та 3 бочки по 200 літрів з вмістом рідини (гелю) жовтого, рожевого та блакитного кольорів, металічні контейнери округлої форми та знаряддя для виготовлення та розливу продукції, картонні коробки, рулони та комплекти з етикетками виробників різних марок, зокрема «Domestos», «ARIEL», «Lenor», «Persil», «Fairy» тощо. У рамках кримінального провадження тривають слідчі дії.
Нагадаємо, ч.3 ст. 212 КК України – карається штрафом від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- До Дня прикордонника: працівники обласної прокуратури передали військовим сучасні дрони
- В Ужгород прибув новий флагманський потяг «Sakura Train»
- В Ужгороді перекриють частину вулиці Карпатської України
- Ужгород попрощався зі ще одним захисником – 40-річним солдатом Артуром Каташинським
- На Закарпатті прокуратура в апеляції довела вину наркоторгівця і скасувала виправдувальний вирок
- Прапор Надії підняли сьогодні ще в одному навчальному закладі Ужгорода
- Сувенірні купюри замість грошей: на Закарпатті викрито масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- День здоров’я в центрі Ужгорода: що перевіряли і скільки людей звернулися
- Напередодні 40-х роковин Чорнобильської трагедії в Ужгороді вшанували подвиг ліквідаторів
- На Закарпатті селищний голова підозрюється у схемі «каскадних» договорів у закупівлях електроенергії
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- До рідного Ужгорода на щиті повернувся солдат Владислав Шитіхін
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Перед судом постане ексдиректор Міжнародного аеропорту "Ужгород"
- До 9 років ув’язнення засуджено мукачівця, який жорстоко забив колишню дружину до смерті
- У Мукачеві судитимуть іноземця за обвинуваченням у зґвалтуванні неповнолітньої та перевезенні дитячої порнографії
- Міський голова Богдан Андріїв долучився до ініціативи підтримки матерів полеглих захисників
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- На Тячівщині кадастрову реєстраторку підозрюють у незаконній реєстрації земельної ділянки

До цієї новини немає коментарів