Ужгородський "Минай" уступив львівському "Рочину" з мінімальним рахунком

У першому таймі обидві команди добре дивилися, однак відзначитися пощастило тільки гостям. Незадовго до завершення першого тайму галичани отримали право на штрафний. Удар контролював воротар минайців Дмитро Бабенко, однак вибив м’яч прямо на суперника. Отож гол вийшов, що називається, у роздягальню.
У другій сорокап’ятихвилинці господарі активізувалися ще більше, адже потрібно було відіграватися. Удалося створити достатньо небезпечних моментів, аби принаймні зрівняти рахунок. Та надійно у воротах відпрацював голкіпер суперника. Крім того, «Рочин» свідомо діяв на утримання рахунку, тактично грамотно проявивши себе в захисті. У підсумку гості зберегли мінімальну для себе перемогу (1:0).
Володимир Тарасюк, ФФЗ
До теми
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи
- Відкритий чемпіонат міста з плавання відбувся напередодні в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років

До цієї новини немає коментарів