Найактивніші математики Закарпаття – із сертифікатами та перспективами працевлаштування

Декан підрозділу Михайло Повідайчик розповів: «Основи робототехніки» – уже другий гурток (перший стосувався поглибленого вивчення інформаційних технологій – Авт.), який ми організували завдяки співпраці з представниками фірми ThinkMobiles. Причин було кілька.

По-перше, партнери допомогли з технічним забезпеченням. По-друге, знайшлися студенти, котрі прагнуть знати більше, ніж передбачає навчальна програма. По-третє, на факультеті є люди, зокрема Андрій Юрійович Брила, які беруть на себе відповідальність за роботу таких гуртків».
Своєю чергою, представник фірми ThinkMobiles Рената Ійбер зазначила, що нові знання завжди завжди потрібні, а також запросила студентів за стежити за вакансіями у компанії, надсилати свої резюме.
Доцент кафедри системного аналізу і теорії оптимізації Андрій Брила окреслив перспективи співпраці:

«У планах – не тільки брати учать у гуртковій роботі, розвивати вміння, навички, а й (думаю, компанія підтримає нас у цьому) наступного року комплексно виконувати бакалаврські, курсові роботи: працює кілька студентів над одним проектом, але кожен відповідає за свій напрямок, пов’язаний із робототехнікою). А на захисті молодь демонструватиме доробки не лише у вигляді теорії, а й безпосередньо на практиці».

Відтак сертифікатами нагородили найактивніших учасників гуртка «Основи робототехніки», а саме: Миколу Роботишина, Євгена Матьолу, Руслана Раска, Олександра Барана та Михайла Шубу. Понад три місяці юнаки знаходили додатковий час, аби вивчати робототехніку. Тепер це надаватиме їм переваги у навчальному процесі, при захисті курсових, бакалаврських, магістерських робіт, а в майбутньому – відіграватиме свою роль і під час працевлаштування як додаткове підвищення кваліфікації. Тому Андрій Юрійович порадив студентам долучати отримані сертифікати до CV, адже йдеться про вагомі «плюси» й можливість потужного в майбутньому кар’єрного зростання.
Декан факультету привітав найактивніших учасників та висловив сподівання на подальшу співпрацю з представниками фірми.
Мирослава Гараздій
Медіацентр УжНУ
До теми
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- У Кам’янській територіальній громаді сьогодні відкрили оновлений сервісний центр МВС
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- У Перечині відкрили відремонтований корпус початкової школи Ліцею ім. Героїв 68-го батальйону
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- У Сваляві вперше відбувся дієцезіальний Фестиваль колядок
- На канікули до Угорщини: 205 дітей військовослужбовців, загиблих воїнів вирушили на оздоровлення
- Від початку року Закарпаття вже стало новим домом для понад 20 сімей, які через війну були вимушені залишити рідні оселі
- Закарпатський обласний краєзнавчий музей запрошує на тематичні заходи, присвячені знаковим подіям в історії краю та України
- Закарпаття втратило через пожежу пам'ятку архітектури XVIII століття
- Поблизу Мукачева чоловік потрапив під поїзд
- Коляда з берегів Тиси: закарпатці представили Україну на фестивалі в Румунії
- Оголошено переможців фотоконкурсу «Закарпатська осінь»
- В Ужгороді – традиційні «Коляди в старому селі»
- Срібний призер чемпіонату Європи з боксу U15 отримав відзнаку голови Закарпатської ОВА
- Команди вишів Закарпаття можуть реєструватися для участі в масштабних спортивних студентських лігах!
- Понад 400 виїздів: як минула новорічна ніч у медиків екстреної допомоги на Закарпатті
- Сьогодні 9 громад Закарпаття отримали ключі від нових шкільних автобусів
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни

До цієї новини немає коментарів