Екоторбинки багатьох учасників майстер-класу в Ужгороді прикрасило слово LOVE

«Наразі маємо 30 екоторб, які нам люб'язно презентувала Ужгородська швейна фабрика та ТМ «Парада», а фарби для декорування надали організатори «Майстерні міста». Дітки реєструвалися на участь у майстер-класі у мережі Facebook. Це вже третій подібний захід, який ми проводимо. Плануємо пофарбувати екоторби ще й з чиновниками, а потім продати ці вироби, аби заробити грошей на аналогічні акції. Чому саме екоторби? Ми провели своєрідне дослідження і з'ясували, що ужгородці на великі та середні поліетиленові пакети витрачають до 40 тисяч гривень на добу! І це ми не рахуємо маленькі пакетики, у які нам складають та фасують покупки. А враховуючи, що період розпаду тих пакетів 100-120 років, то неважко оцінити шкоду, яку ця одноразова тара несе довкіллю», – розповіла голова ГО «Щасливі діти» Ольга Павлова.
Також організатори майстер-класу розповіли, що кожного дня до рук мешканців Ужгорода потрапляють понад 26 тисяч пакетів, з яких значна частина потім опиняється на вулицях у вигляді сміття. Отож екологічно чисті екоторби – то вихід з ситуації. Технологія декорування екоторб, як виявилося, не надто складна. Діти отримали торбочки та обрали до них трафарети. Потім на власний смак розмістили на екоторбах візерунки та зафарбували їх спеціальними фарбами для тканин. Розмальована торба має підсохнути на сонечку, а вже вдома діти разом з батьками завершать фіксацію фарби за допомогою праски. Така сумка довго слугуватиме своїм господарям та зекономить кошти сімейного бюджету.
Багато учасників майстер-класу обрали для декору трафарети зі словом LOVE. Це своєрідний вияв любові до життя, природи, рідних, дитинства, Ужгорода. Так з любов'ю зроблені й екоторби, які заберуть із собою додому діти.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міськради






До теми
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Кількість першокласників в Ужгороді зменшилася
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
До цієї новини немає коментарів