Новації вступної кампанії-2017 до ужгородських навчальних закладів

Серед основних новацій, повідомляють журналісти “21 каналу”, – підвищення прохідного балу для медичних спеціальностей та відкриття нових напрямків.
Петро Горват, відповідальний секретар приймальної комісії УжНУ:
“Перше, що змінено при вступі за освітнім ступенем бакалавра, магістра медичного й фармацевтичного спрямування, – це піднято мінімальний бал для подачі документів на медичні спеціальності. Зараз він буде становити 150 балів. Буквально вчора ми затвердили, оголосили прийом на нові спеціальності – це публічне управління й адміністрування, це середня освіта (фізична культура), і це географія”.
В ужгородських коледжах новації також є. Зокрема, відчутно підвищиться плата за навчання в Ужгородському торговельно-економічному коледжі – на 35-40% (остаточні суми оприлюднять до кінця червня на сайті навчального закладу). Нині дирекція нагадує про дати вступу:
“Вступна кампанія на молодшого спеціаліста розпочинається 1 липня і закінчується 14 липня. З 15 до 22 липня будуть проходити вступні випробування. Особливих новацій нема. Єдине, що ще на рівні міністерства йде дискусія: все ж таки до нас приходять дітки після 9 класу, – що буде основним документом для вступу: свідоцтво про народження чи новий паспорт”, – зауважила Лариса Павлюк, директор Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Три тижні триватиме вступна кампанія і в коледжі культури та мистецтв. Наталія Шетеля, директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв, зазначила:
“Вступники, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, можуть цього року подавати сертифікати ЗНО і 2016 року. У минулому році був тільки поточний рік. Також цього року трошечки зміни в термінах: зарахування за контрактом до 30 серпня”.
А от конкретної інформації щодо кількості державних місць та зміни в оплаті за контрактом повідомлять упродовж найближчих двох тижнів. Уся інформація, обіцяють, одразу з’являтиметься на офіційних сайтах навчальних закладів, повідомили журналісти “21 каналу”.
До теми
- У 11 разів вище норми: в Ужгороді затримали нетверезого водія без прав на двоколіснику
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 37-річним старшим матросом Максимом Раком
- В Ужгороді завтра, 19 травня, прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир'яновим
- В Ужгороді вшанували пам'ять жертв політичних репресій
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- В Ужгороді завтра, 18 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Максима Рака
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- В Ужгороді проводять Ходу Незламних
- Ужгород попрощався нині зі ще одним захисником – 43-річним солдатом Едуардом Голяком
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Зі ще одним захисником сьогодні попрощалися в Ужгороді – 22-річним солдатом Денисом Дзюіним
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Завтра, 15 травня, в Ужгороді відбудеться прощання із захисником – солдатом Едуардом Голяком
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Ужгород попрощався із 27-річним солдатом Михайлом Риганом за позивним «Бурий»
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- В Ужгороді відбудеться презентація третьої книги «Щоденників Івана Чендея»
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події

До цієї новини немає коментарів