Ужгородські маутенбайкісти змагалися у вело марафоні «Славсько-трофі»

У традиційному триденному веломарафоні «Славсько-трофі», який був приурочений річниці участі січових стрільці в боях на горі Маківка змагалися й двоє ужгородців – Володимир Козловський та Ференц Гутлебет.
У перші два дні змагань в командному заліку ужгородці були другими, але, на жаль, через травму спини в Ференца не змогли поборотися в заключній гонці третього змагального дня.
Ще одна наша спортсменка Христина Конвісарова змагалися на міжнародному турнірі в Чехії, де посіла високе десяте місце.
Семен МИХАЙЛИК
До теми
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з легкоатлетичного кросу
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг

Ужгородські журналісти у всій красі...
З якого пальця висмоктана інфа?