Автівку з 4-ма "дивними" чоловіками зупинила поліція у місті над Латорицею

Вчора, близько першої ночі, на вулиці Росвигівській полісмени помітили автівку з приспущеними вікнами та незрозумілими рухами в середині.
Полісмени негайно підійшли до авто для перевірки, адже запідозрили, що хтось незаконно заволодів автомобілем. Підійшовши ближче правоохоронці побачили в автівці чотирьох молодиків, які дивно поводилися.

Через підозрілу поведінку патрульні провели поверхневу перевірку та виявили в одного з чоловіків невідомий згорток. На місце викликали слідчих, які в присутності свідків вилучили пакет з речовиною рослинного походження, схожою на марихуану.
Чоловіку загрожує кримінальна відповідальність згідно зі ст. 309 ККУ.
Джерело: Управління Патрульної Поліції Ужгорода та Мукачева

До теми
- На Закарпатті прокуратура в апеляції довела вину наркоторгівця і скасувала виправдувальний вирок
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- На кордоні з Угорщиною знайшли викрадений мікроавтобус
- На перевалах Закарпаття ускладнені погодні умови: водіїв закликають бути обережними
- На Закарпатті судитимуть «кримінального авторитета», який з-за ґрат організовував переправлення ухилянтів
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді затримали дилера, який збував метамфетамін на території Ужгородщини
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Підтримка армії: лісівники Карпатської філії передали авто для ЗСУ
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками
- У Мукачеві виявили залишки палацу Телегді XVI століття
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Розтрата коштів під час ремонту траси на Закарпатті — про підозру повідомлено посадовцю обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури

До цієї новини немає коментарів