У "Совиному гнізді" Ужгорода пройде справжнє свято для вегетаріанців

Родзинкою майстер-класу стане те, що ми приготуємо страви та десерти які не потрібно піддавати термічній обробці, отже вони зберігають максимум корисних елементів, економлять час та що дуже важливо - охолоджують в спеку.
"Мені хочеться поділитися на майстер-класі своїм рецептом окорошки, який я готую виключно з вегетеріанських продуктів. Я розповім як замінити традиційні тваринні інгредієнти щоб отримати звичний смак для багатьох. " - говорить одна з учасниць майстер-класу Тетяна Жовківська.
Всі х бажачих прийняти участь просимо реєструватися за телефоном - 050 970 16 49. МІсце проведення - вул. Ракоці, 2 ("Совине Гніздо", лекторій) 27 травня, о 15.00.Деталі на сторінці заходу у Фейсбук.
До теми
- Як готують традиційну закарпатську паску?
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Втрачений Ужгород: як на початку століття Великдень святкували
- Графік проведення пасхальних богослужінь та освячення пасок 4-5 квітня в Ужгороді
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Квітковий сезон стартував: що вже цвіте в ботанічному саду УжНУ
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Олександр Михалко: характер, сильніший за страх
- Рятувальники навчають дітей Ужгорода важливих правил життя

До цієї новини немає коментарів