Відомі італійські музиканти відкрили ювілейний фестиваль "Музика без кордонів"

Відкрили фестиваль, який проходить в обласній філармонії, імениті учасники з Італії - диригент Марко Де Просперіс та оперна співачка Георгіна фон Бенца. Остання – уродженка Берегова, яка здобула професійний вишкіл в Ужгородському державному музичному училищі, а згодом – у Національній музичній академії України ім.П.Чайковського та Музичній академії Ф.Ліста в Будапешті. Лауреат численних міжнародних конкурсів, у 25 років уже була солісткою Баварської опери в Мюнхені. Відтоді талантом закарпатки захоплювалися в низці європейських країн, а також у Південній Америці, Канаді, Японії і Китаї. Зокрема, в Пекіні, згадує виконавиця, виступала на стадіоні для майже стотисячної аудиторії, тож знає не з чуток, що для музики таки не існує кордонів.
До свого невеличкого ювілею фестиваль уже встиг завоювати тисячі симпатиків і стати справжнім мистецьким брендом не просто філармонії, а Закарпаття. Ба навіть на фестивальній мапі України ця мистецька подія вирізняється, позаяк свою назву – "Музика без кордонів" – рік у рік підтверджує і географічно, і стильово, збираючи на головній сцені краю представників різних країн, творчих генерацій, музичних напрямків.
У програмі "Gala Lirika Opera italiana" напередодні звучали арії і сцени з опер Дж.Верді, А.Каталані, У.Джордано, Дж.Пуччіні, П.Масканьї.
Більше про програму фестивалю можна дізнатися ТУТ
До теми
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця».
- Ужгородський скансен оприлюднив програму до Дня музеїв
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Аврелії Федор
- У краєзнавчому музеї ім.Т.Легоцького триває персональна виставка живопису Василя Вовчка «Весняні мелодії»
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт «Музика єднає покоління»
- Майже 50 ікон представили на виставці в Ужгородському кафедральному соборі
До цієї новини немає коментарів