Діти учасників АТО цьогоріч відпочиватимуть на озері Веленце – Угорщина продовжує проект

Гуманітарний проект Угорщини щодо відпочинку дітей із сімей учасників АТО у рекреаційному таборі на озері Веленце буде продовжено й цього року. Про це повідомив Надзвичайний і повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень під час зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та головою облради Михайлом Рівісом. Угорщина готова прийняти в 2017 році тисячу українських діток, витрати на проїзд і відпочинок яких повністю бере на себе. Крім того, залишається відкритою програма лікування та реабілітації в Угорщині українських військових, що отримали поранення в ході бойових дій на Донбасі.
Як зазначив Е.Кешкень, минулий рік став справжнім проривом у відносинах двох сусідніх країн. Так, у травні відбулося довгоочікуване призначення Надзвичайного й повноважного посла України в Угорщині, а в листопаді прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив офіційний візит у Будапешт і зустрівся з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. У ході зустрічі досягнуто домовленостей про реалізацію ряду проектів, найголовніші з яких – це будівництво нового міжнародного пункту пропуску (МПП) поблизу с.Дийда на українсько-угорському кордоні, з’єднання угорського автобану М3 і траси «Чоп – Київ» та відкриття нового МПП «Велика Паладь – Нодьгодош» у Виноградівському районі.
Як керівники Закарпаття, так і Посол Угорщини наголосили, що докладуть максимум зусиль для реалізації вказаних проектів. Водночас Г.Москаль висловив вдячність за допомогу Угорщини в забезпеченні мешканців Закарпаття лікарськими препаратами, закупівля яких за бюджетні кошти була заблокована Антимонопольним комітетом України.
У зустрічі, яка відбулася в Камінному залі облдержадміністрації, також взяли участь Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, консул Угорщини в Ужгороді Ласло Віда та Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Саліпскі.
До теми
- Інститут еколого-релігійних студій в Ужгороді виготовляє прихистки для рідкісних видів сов і кажанів
- На Закарпаття знову прибув евакуаційний потяг
- Прокуратура в апеляції відстояла покарання для винуватця «п’яної» ДТП із шістьма постраждалими. Чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців позбавлення волі
- На Закарпатті відроджують авіаційні традиції краю
- ECO FILM FESTIVAL від CHYSTO.DE – у Колочаві вже цієї п'ятниці
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, причетних до грабежу: один з фігурантів надкусив потерпілому вухо
- «Закарпаття: у кадрі та серці» – фотоконкурс від туристичної організації «Панонія» до Дня Незалежності України
- На Рахівщині поліція затримала двох осіб, підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Новий поштовх розвитку прикордонної інфраструктури: Закарпаття реалізовує проєкт «Оптимальне транспортне сполучення SK–UA»
- Водій з ознаками наркотичного сп'яніння та без права керування: в Ужгороді патрульні склали на порушника 5 адміністративних матеріалів
- Відновлення інфраструктури: на міжнародній трасі М-06 відкрито рух через міст в Ужгородському районі
- Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках на Закарпатті
- У Берегові відкрили прихисток для ВПО
- Прокуратура запобігла незаконній приватизації унікальної алергологічної лікарні, що діє на базі Солотвинського солерудника
- В Ужгороді вшанували пам’ять загиблих у російському полоні
- Закарпаття працює над запровадженням моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення
- Ужгородців та гостей міста закликають увечері вшанувати пам'ять загиблих і закатованих у російському полоні
- «Повертаю себе собі»: новий проєкт закарпатських волонтерів для реінтеграції та підтримки ветеранів
- На Закарпатті громадянина Словаччини засуджено до позбавлення волі за незаконне переправлення осіб через кордон
- Лазерні технології для підготовки добровольців, що доєдналися до 128 бригади за проєктом «Контракт 18-24»
До цієї новини немає коментарів