Хмельницького ведмедя Стефана вже чекають на Закарпатті

Клишоногий Стефан, якого доправили у лютому в приватний звіринець у Хмельницькому з домогосподарства, де він проживав останнім часом, переїде на Закарпаття.
Тварину ніде утримувати, а на будівництво просторого вольєру потрібно близько 100 тис. гривень.
Доглядальник Сергій Пальохін навіть організував опитування, в ході якого хмельничани мали визначитися, чи залишати тварину в місті, чи відправити до закарпатського центру реабілітації бурих ведмедів.
Відтак вже наступного тижня ведмедя повезуть до реабілітаційного центру "Синевир", що в Закарпатті. Сергій Пальохін запевняє, що перевезення буде безкоштовним.
До теми
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Закарпатців попереджають про схему шахрайства під виглядом «виплат від Укренерго»
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України

До цієї новини немає коментарів