Мешканка Хустщини зустріла поліцію з цілим арсеналом зброї та набоїв

Вчора, 10 березня, за ухвалою Хустського міжрайонного суду, у помешканні 56-річної жительки села Монастирець Хустського району було проведено обшук. Під час огляду житла працівники поліції знайшли на горищі будинку гладкоцівкову рушницю, пневматичний пістолет, 93 набої, 4 мисливські патрони та пижі до них. Крім того, в скляній банці з-під кави жінка тримала близько 200 грамів пороху.
В ході опитування власниця будинку пояснила, що зброя та набої належать її чоловіку, який перебуває на заробітках за кордоном.
Зброю та набої вилучено і направлено на експертизу.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- «Швидка» скоїла наїзд на дитину: поліція Закарпаття розслідує аварію у селі Кваси
- Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї: підозрюваного затримали під час продажу автомата Калашникова
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Мукачівщини засуджено водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП
- Четверо травмованих у ДТП на Берегівщині: поліція затримала п’яну водійку
- У Сваляві зі студентами зустрілися поліцейські та ветерани війни – розповіли про досвід, можливості та службу
- У 12 разів вище норми: в Ужгороді патрульні зупинили п'яну водійку, яка влаштувала ДТП
- Керував напідпитку та всупереч рішенню суду: виявлений в Ужгороді порушник сплатить 92 тисячі штрафу
- За матеріалами поліції Мукачівщини засуджено зловмисника, який смертельно травмував сусіда
- Поліція Берегівщини затримала водія, який в стані сп'яніння вчинив ДТП із тяжкими наслідками
- Виманив у пенсіонерів понад 1,1 млн гривень: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть шахрая
- Керував із ознаками наркотичного сп’яніння та без права керування: патрульні в Ужгороді притягнули до відповідальності порушника
- Спецоперація поліції: у Мукачеві правоохоронці вилучили арсенал вогнепальної зброї та боєприпасів
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Поліція розслідує ДТП у Мукачівському районі, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Поліція Закарпаття документує незаконну вирубку дерев на території Свалявського надлісництва

До цієї новини немає коментарів