Спорткомплекс «Юність» незабаром прийматиме міжнародні змагання європейського рівня
Разом з обласним депутатом Одександром Ледидою вони наочно перевірили завершальний етап реконструкції першого залу спорткомплексу, на яку виділено понад 1,4 млн.грн. зі скарбниці краю. До слова, вже 30 років у цьому спортзалі нічого не оновлювалося і не здійснювався бодай якийсь ремонт. Нині тут повністю замінено покриття підлоги на більш якісне та олімпійського рівня. Це, в свою чергу, дає змогу в найближчий час сертифікувати зал для прийняття міжнародних змагань європейського рівня.
Як поінформував присутній радник голови облради Іван Синетар, дане покриття не має аналогів як на теренах України, так і у Східній Європі. Це, до речі, підтвердили сербські представники Комітету з сертифікації спортивних залів для приймання міжнародних змагань, які нещодавно відвідали спорткомлекс «Юність». Оновлений зал буде сертифікований не лише для гри в гандбол, а й волейболу та бадмінтону, що дасть значний поштовх до розвитку цих видів спорту.
Також у залі пофарбовано стіни, влаштовано енергоощадне освітлення, відремонтовано покрівлю над великим залом, яка роками протікала у дощ і пошкоджувала дерев’яну підлогу. Для цього з обласного бюджету торік виділено півтора мільйона гривень. А в цьому році – ще 300 тис.грн. для закупки необхідного інвентаря: сучасні ворота для гандболу, стійки для волейболу та переносні стійки для бадмінтону, мультифункціональне табло та спецтехніку для прибирання залу.
Нагадаємо, кілька місяців тому Михайло Рівіс побував у «Юності», де наочно пересвідчився, як завдяки двадцятирічній бездіяльності керівництва споткомплекс перебував у занедбаному стані: порізана підлога залу, обшарпані та облуплені стіни, вузенькі дерев’яні лавиці – незручні для глядачів та спортсменів, освітлення - слабке та неенергоощадне. Ще тоді очільник облради прийняв рішення переконати депутатів виділити кошти з бюджету краю для оновлення, реконструкції та ремонту спортзалів, аби Закарпаття на достойному рівні могло проводити обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання з різних видів спорту. А спорткомплекс дозволяє їх багато: баскетбол, волейбол, настільний теніс, міні-футбол тощо.
- В принципі я задоволений проведеним комплексом робіт, - зазначив Михайло Рівіс, додавши:
- Але в оновленому залі вкрай важливе свіже повітря, яке можливе при наявності відповідної системи повітрообміну. Звісно, для цього потрібна значна сума коштів, тому ми звернулися до Державного фонду регіонального розвитку виділити 10 млн.грн для сучасної системи опалення, вентиляції та кондиціювання у спорткомплексі «Юність». Перший транш – 5 мільйонів чекаємо в цьому році.
За матеріалами прес-служби Закарпатської обласної ради
До теми
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- В Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед силових структур
- Представниця Закарпатської федерації біатлону Олександра Меркушина стала віцечемпіонкою світу в індивідуальній гонці юніорок
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- Гірськолижник із Закарпаття встановив рекорд України на зимових Олімпійських іграх-2026
- Закарпатець став чемпіоном Європи зі змішаних єдиноборств ММА
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи
- Відкритий чемпіонат міста з плавання відбувся напередодні в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- Закарпатка крокуватиме із табличкою «Ukraine» за зимових Олімпійських іграх-2026
- Спорт як шлях до відновлення – в Ужгороді вперше відбулися змагання зі спортивного більярду серед ветеранів війни
- Закарпатські спортсмени на зимовій Олімпіаді: підготовка, перспективи, можливості
- Закарпатець виборов золото чемпіонату України U23 з греко-римської боротьби
- Відбувся відкритий кубок Ужгорода та Закарпатської області з адаптивних видів спорту серед ветеранів і військовослужбовців
- Ветеранський спортивний клуб «CS GLADIATOR» відзначає річницю діяльності турніром в Ужгороді
- Закарпатська спортсменка стала чемпіонкою Європи з біатлону!
- В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років
- Успішний виступ юних закарпатських дзюдоїстів – шість призових місць на міжнародному турнірі
- В Ужгороді, на базі ПАДІЮНу, відбувся благодійний турнір із дзюдо, присвячений Пам'яті загиблих воїнів

До цієї новини немає коментарів