Москаль – рятівник УжНУ без газу

Це означало б колапс опалювальної системи, припинення навчання студентів, роботи викладачів, персоналу тощо. Причина в тому, що керівництво УжНУ не провело тендер і не уклало договір на газопостачання.
– З-го січня ПАТ «Закарпатгаз» офіційним повідомленням нагадало УжНУ про відсутність підтвердженого обсягу природного газу по об’єкту споживача, – зазначає Геннадій Москаль. – І запропонувало до 10 січня самостійно відключити від газових мереж 24 водогрійні котли, попередивши, що в іншому разі транспортування газу буде припинено примусово (документ додається нижче). Однак технічні працівники УжНУ не допустили представників «Закарпатгазу» до обладнання, про що складено відповідний акт.
За повідомленням прес-служби Закарпатської ОДА, після втручання керівництва області газ в УжНУ подається, приміщення не замерзають, однак питання про підтверджені обсяги газопостачання досі не вирішене.
До теми
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Податківці Закарпаття провели ознайомчу лекцію для студентів економічного факультету УжНУ
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- Зібрали близько 10 літрів крові: у молодіжному центрі УжНУ провели "День донора"
- Як діагностувати та відновити деградовані землі Закарпаття: проєкт молодих учених УжНУ отримав підтримку МОН
- Закарпатські митники та прикордонники розкопали у вантажному вагоні контрафактні сигарети
- «Стійкі місцеві та регіональні органи влади в Україні та країнах Вишеградської четвірки шляхом співпраці» – в Ужгороді презентували проєкт
- В УжНУ відбудеться меморіальний вечір Героя Сергія Кузнєва
- Студентам Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу провели екскурсію Закарпатською митницею
- На юридичному факультеті УжНУ відбувся ювілейний — тридцятий — випуск магістрів
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- Вчена рада УжНУ розглянула питання можливого об'єднання з Мукачівським державним університетом
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок

До цієї новини немає коментарів