Закарпатців попереджають про сильні хуртовини та пориви вітру

Протягом 12-14 січня по території Закарпатської області та м. Ужгород очікується погіршення погодних умов.
За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології вдень 12.01 помірний сніг, 13.01 та вночі 14.01 - сильний, місцями дуже сильний сніг та мокрий сніг. Місцями: налипання мокрого снігу, складні відкладення, ожеледь, ожеледиця.
Протягом доби 12 січня в Карпатах та 13 січня в гірській частині території області посилення вітру 15-20 м/с, місцями хуртовини.
13-14 січня підвищення денних температур повітря до 2° морозу - 3° тепла, нічних - до 3-8° морозу.
Шановні громадяни! Будьте обережні під час перебування на вулиці та по можливості не користуйтеся власним автотранспортом!
У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів