Закарпатським ФОПам, які ще залишились, податкова нагадує про ЄСВ...
Терміни сплати єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, у 2017 році залишаться незмінними.
Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини восьмої статті 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 – VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).
Фізичні особи – підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року (абзац третій частини восьмої статті 9 Закону № 2464).
Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року (абзац четвертий частини восьмої статті 9 Закону № 2464).
Строки та порядок подання Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) згідно з додатком 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – Порядок), залишилися незмінними.
Ця та інша детальна інформація викладена в листі ДФС України від 30.12.2016 № 41658/7/99-99-13-02-01-17.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Платники Закарпаття сплатили понад 2,3 млрд грн ЄСВ за два місяці 2026 року
- Платники Закарпаття за січень 2026 року сплатили понад 1 млрд грн ЄСВ
- Понад 11 тисяч імпортованих авто зареєстрували на Закарпатті у 2025 році
- У січні на Закарпатті сплатили майже 3 млн грн туристичного збору
- Закарпатська область у першій трійці за зростанням бюджетних надходжень
- 450 нових робочих місць: «Джентерм Україна» розширює виробництво на Закарпатті
- Платники Закарпаття за 2025 рік сплатили понад 14 млрд грн ЄСВ
- Закарпатський експорт у 2025 році наблизився до $1 млрд — дані за дев’ять місяців
- Платники Закарпаття з початку року сплатили майже 11,4 млрд грн ЄСВ
- Понад 6,6 мільярда гривень податків сплатив цьогоріч релокований на Закарпаття бізнес
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили під час ревізії закарпатської «швидкої»
- Зовнішня торгівля Закарпаття: у першому півріччі 2025 року експорт знизився, імпорт зріс
- Платники Закарпаття з початку року сплатили понад 7 млрд 728 млн грн ЄСВ
- На Закарпатті за січень – травень 2025 року платники сплатили майже 257,3 млрд грн ЄСВ
- Енергетичне партнерство: новий формат співпраці між релокованим бізнесом та громадами Закарпаття
- Із початку року на Закарпатті – понад 2000 новостворених суб’єктів господарювання
- Закарпаття на форумі «Industrial Evolution»: нові можливості для розвитку промисловості
- Продовольча інфляція на Закарпатті: ціни зросли на 4% за перший квартал 2025 року
- Платники Закарпатської області сплатили понад 3 млрд грн ЄСВ
- У 2024 році експорт товарів на Закарпатті становив 1446,2 млн дол. США

До цієї новини немає коментарів