Від злості на подругу закарпатець вирішив її пограбувати

До правоохоронців звернулася 32-річна жінка та повідомила, що під час конфлікту з її хлопцем в готелі села Великі Лази Ужгородського району той відібрав у неї гроші. У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Ужгородського відділення поліції встановили, що кошти у постраждалої відібрав раніше судимий 24-річний ужгородець.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж. Відкрите викрадення чужого майна карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- 7000$ за переправлення військовозобов’язаних через держкордон: поліцейські Тячівщини заблокували чергову незаконну схему

До цієї новини немає коментарів