Міський голова Ужгорода виніс на сесію питання допомоги постраждалій від дерева школярці

Депутати одностайно підтримали цю пропозицію.
До розгляду на сьогоднішній сесії Ужгородської міськради до порядку денного за пропозицією міського голови Богдана Андріїва включили проект рішення про виділення допомоги – 30 тисяч гривень – для дівчинки, з якою стався нещасний випадок під час обрізання дерев біля ЗОШ №12 та 15 та проект про затвердження технічної документації із землеустрою щодо ділянки в районі вул. Загорської – Ів. Франка, де планується будівництво нових школи та садочка.
За матеріалами прес-служби Ужгородської міської ради
До теми
- Закарпаття посилює підтримку дітей з інвалідністю: стартує новий етап проєкту «Стійкість»
- У Тячеві з понеділка запрацює новий реабілітаційний центр
- В Ужгороді обговорили співпрацю між українськими та французькими підприємствами легкої промисловості
- Педпрацівники Закарпаття можуть подати заявку на участь у пілотуванні державної політики «Гроші ходять за вчителем» через платформу «Вектор»
- Ще 10 переселенців, які зареєстровані в Ужгороді, отримали право на житлові ваучери
- Відкриття міського автобусного маршруту №19 «КПП «Ужгород» - Залізничний вокзал» – виконком підтримав відповідне рішення
- На Закарпатті сьогодні функціонує 13 патронатних родин, які надають тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію 20 дітям
- Освіта без бар’єрів: чотири закарпатські заклади освіти отримали новий спецтранспорт
- На Закарпатті працюють 18 ромських неприбуткових громадських організацій
- В Ужгороді вперше відбувся Міжнародний круглий стіл за участю вітчизняних правників та партнерів з-за кордону
- На Закарпатті військові та їхні родини можуть отримати додаткову фінансову підтримку
- Роботи тривають: на Закарпатті обговорили реалізацію проєкту «Біла Церква – Сігету Мармацієй»
- В Ужгороді на шести локаціях здійснюватимуть дрібнороздрібну торгівлю квітами із 2 по 8 березня
- Представник 101-ї окремої Закарпатської бригади ТРО подякував громаді Ужгорода за підтримку підрозділу
- Закарпаття отримало понад 90 млн грн субвенції з державного бюджету для освітньої галузі
- Після проходження льодоходу Закарпаття посилює заходи з протипаводкового захисту
- У Закарпатській ОВА розглянули ситуацію з підлітковими правопорушеннями та сімейним неблагополуччям
- Закарпатська «екстренка» отримала додаткові 157 млн грн фінансування
- Ще одна вулиця в Ужгороді носитиме ім'я полеглого Героя
- 1,2 мільйони гривень виділили із бюджету Ужгорода рідним полеглих захисників

До цієї новини немає коментарів