Угорець на Закарпатській митниці позбувся цигарок і автомобіля

11 грудня 2016 року, в зону митного контролю пункту пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС, на смугу «зелений коридор» заїхав «Оpel», реєстраційний номер Угорщини. Керував автомобілем громадянин Угорщини.
Враховуючи результати аналізу ризиків, транспортний засіб виведено із «зеленого коридору» в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду.
Перед початком проведення огляду проведено опитування громадянина, в ході якого він заперечив наявність у нього товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.
.jpg)
Наразі складається протокол про порушення митних правил, дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил цигарки з акцизними марками та автомобіль буде вилучено. В подальшому справу буде передано до суду.
Цигарки без акцизних марок будуть передані до податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області. Відомості про протизаконні дії будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Чому сусідам не вимикають світло?» - роз'яснення від закарпатських енергетиків
- На Закарпатті відкрили новий інклюзивний дитячий спортивний майданчик
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- Чернівчанин віз зі Швейцарії дві торби «яблук» на мільйон гривень
- Понад 600 учасників взяли участь у «Діалозі влади та бізнесу» щодо нових правил визначення критично важливих підприємств
- На Закарпатті пройшов традиційний Парад Миколайчиків

До цієї новини немає коментарів